Lokalizacja Capital Towers Rzeszów - biuro sprzedaży capital towers

Wyjątkowym atutem inwestycji jest jej doskonała lokalizacja. Capital Towers powstaje w rejonie tworzącego się nowego biznesowo-rozrywkowego centrum Rzeszowa. W tym miejscu powstają obecnie m.in. Millenium Hall i Apartamenty Zamkowe co obok istniejących już hali na Podpromiu, Hotelu Prezydenckiego czy budynku Telewizji Polskiej pozwala patrzeć na tę część Rzeszowa z wielkimi nadziejami.

Lokalizacja, łącząca w sobie bliskość terenów rekreacyjnych z możliwością szybkiej i wygodnej komunikacji z centrum miasta, dobry projekt i przede wszystkim solidne wykonawstwo sprawiają, że inwestycja stanie się doskonałą wizytówką naszego pięknego miasta.

Capital Towers została wpisana układem zabudowy w istniejące kaskadowe ukształtowanie terenu, poprzez wykorzystanie skarpy wzdłuż ul. Podwisłocze. Nawiązująca do tradycji modernizmu, jednocześnie zachowująca własną, odrębną formę inwestycja na tle Zamku Lubomirskich robi kolosalne wrażenie. Zaprojektowana zabudowa tworzy zespół pomieszczeń apartamentowo-biurowych o czytelnym rozgraniczeniu każdej ze stref. Wszystkie sekcje mieszkalne posiadać będą niezależne wejście z nowoczesnym, reprezentacyjnym hallem i klatką schodową.

Ostatnie rankingi pokazują, że nasze miasto jest ośrodkiem rozwijającym się bardzo dynamicznie. Według miesięcznika FORBES Rzeszów został sklasyfikowany na czwartym miejscu do najatrakcyjniejszych miast biznesu.
Z kolei inne rankingi umieszczają Rzeszów w czołówce najbezpieczniejszych oraz najbardziej przyjaznych miast w Polsce.

Rzeszów jest stolicą województwa, a równocześnie największym miastem regionu oraz jego centrum gospodarczym i naukowo-kulturalnym. Położenie Miasta sprawia, że z jest tutaj stosunkowo blisko z każdego miejsca na Podkarpaciu (od 45 do 85 km), zamieszkiwanego przez ponad 2 miliony ludzi.
Rzeszów jest ważnym węzłem komunikacyjnym o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. W pobliżu przez miasto przebiegać będzie droga S-19 oraz autostrada łącząca Rzeszów i inne wielkie miasta Polski ( m.in.: Kraków, Katowice, Warszawa, Lublin) z Ukrainą. W odległości 11 km od Miasta funkcjonuje nowoczesny, spełniający standardy międzynarodowe port lotniczy, który zapewnia połączenia z takimi miastami jak: Londyn, Nowy Jork, Dublin, Bristol, Birmingham.
Rzeszów jest także miastem ludzi młodych. Oprócz młodzieży, kształcącej się tu w szkołach średnich, dużą - ponad 60-tysięczną grupę - stanowią studenci.
Ostatnie rankingi pokazują, że Nasze Miasto jest bardzo dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem. Według miesięcznika FORBES Rzeszów został sklasyfikowany na czwartym miejscu jako najatrakcyjniejsze miasto dla biznesu. Także inne zestawienia umieszczają Stolicę Podkarpacia w ścisłej czołówce polskich miast, w kategoriach takich jak m.in. najbezpieczniejsze czy najbardziej przyjazne miasto w Polsce. 

Mieszkania Rynek Pierwotny Deweloperzy

LOKALIZACJA CAPITAL TOWERS


Pokaż Capital Towers Rzeszów na większej mapie

Promowane Ofery